Amb la tecnologia de Blogger.

Càrrecs Electes


PRESIDENT:










Nom Biografia Partit polític Correu electrònic Municipi al que representa Informació registre d'interessos
Busquets i Arnau, Jaume* accedir CDC jaume.busquets@girones.cat SANT MARTÍ DE LLÉMENA accedir






Els Consellers que formen part del Govern apareixen amb un asterisc (*), la resta formen part de l'oposició. 






CONSELLERS:










Nom Biografia  Partit polític Correu electrònic Municipi al que representa Informació registre d'interessos


















Berloso i Ferrer, Eduard* accedir UDC eduard.berloso@girones.cat GIRONA accedir






Boschdemont i Esparraguera, Narcís* accedir CDC narcis.boschdemont@girones.cat FORNELLS DE LA SELVA accedir






Boschdemont i Puig, Josep* accedir UDC josep.boschdemont@girones.cat VILABLAREIX accedir






Carabellido i Bruns, Estefania* accedir CDC estefania.carabellido@girones.cat SALT accedir






Cornellà i Detrell, Daniel accedir CUP-PA daniel.cornella@girones.cat CELRÀ accedir






Cortes i Cardenal, Miquel accedir PSC-CP miquel.cortes@girones.cat QUART accedir






Estañol i Torrent, Roser* accedir CDC roser.estanol@girones.cat CERVIÀ DE TER accedir






Garcia i Palou, Pere Lluís accedir CDC perelluis.garcia@girones.cat BESCANÓ accedir






García i Rodríguez, Josep accedir PSC-CP josep.garcia@girones.cat VILABLAREIX accedir






Gelada i Astor, Lourdes* accedir ERC-AM lourdes.gelada@girones.cat SARRIÀ DE TER accedir






Manuel-Rimbau i Muñoz, Lluís de accedir CDC lluis.demanuelrimbau@girones.cat LLAMBILLES accedir






Mas i Roselló, David accedir CDC david.mas@girones.cat CELRÀ accedir






Mundet i Anglada, Robert* accedir CDC robert.mundet@girones.cat CASSÀ DE LA SELVA accedir






Palacio i Pineda, Wilder accedir ICV-EUiA-EPM-BCN EN COMÚ-GUANYEM BCN-E wilder.palacio@girones.cat SALT accedir






Peracaula i Boschsacoma, Albert accedir ERC-AM albert.peracaula@girones.cat MADREMANYA accedir






Pineda i Balló, Iolanda accedir PSC-CP iolanda.pineda@girones.cat SALT accedir






Puigtió i Rebollo, Marc* accedir ERC-AM marc.puigtio@girones.cat SANT JULIÀ DE RAMIS accedir






Pujola i Romero, Míriam accedir C's miriam.pujola@girones.cat GIRONA accedir






Rabionet i Frigola, Meritxell* accedir ERC-AM meritxell.rabionet@girones.cat CASSA DE LA SELVA accedir






Roca i Perich, Maria Mercè* accedir ERC-AM mariamerce.roca@girones.cat GIRONA accedir






Roca i Ventura, Joaquim* accedir CDC joaquim.roca@girones.cat SANT GREGORI accedir






Saus i Masó, Albert accedir CUP-PA albert.saus@girones.cat VILADASENS accedir






Simón i Fernández, Joan Antoni accedir CUP-PA joanantoni.simon@girones.cat BORDILS accedir






Terrádez i Valmaña, Miquel accedir UDC miquel.terradez@girones.cat FLAÇÀ accedir






Trias Pilsa, Georgina* accedir CDC georgina.trias@girones.cat CANET D'ADRI accedir






Triola i Riera, Francesc* accedir ERC-AM francesc.triola@girones.cat FORNELLS DE LA SELVA accedir






Veray i Cama, Concepció accedir PP concepcio.veray@girones.cat GIRONA accedir






Vidal i Sastre, Antoni* accedir ERC-AM antoni.vidal@girones.cat SALT accedir






Vilà i Sastre, M. Àngels* accedir ERC-AM angels.vila@girones.cat SANT MARTÍ VELL accedir






Vinyoles i Compta, Xavier* accedir ERC-AM xavier.vinyoles@girones.cat BESCANÓ accedir






Veray i Cama, Concepció accedir PP concepcio.veray@girones.cat GIRONA accedir






Vidal i Sastre, Antoni* accedir ERC-AM antoni.vidal@girones.cat SALT accedir






Vilà i Sastre, M. Àngels* accedir ERC-AM angels.vila@girones.cat SANT MARTÍ VELL accedir






Vinyoles i Compta, Xavier* accedir ERC-AM xavier.vinyoles@girones.cat BESCANÓ accedir




© 2012-2014 Consell Comarcal del Gironès. Tots els drets reservats | Avís legal
C/ Riera de Mus,1A·17003 Girona·Tel 972 213 262